04 WRZ 2019

ERASMUS PLUS

EAT HEALTHY, ACT RESPONSIBLY- JEDZ ZDROWO, DZIAŁAJ ROZSĄDNIE

Drugi projekt ERASMUS PLUS w naszej szkole staje się faktem. Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaakceptowała nasz projekt i przyznała środki w kwocie ponad 22 tys. EURO na jego realizację. Tym razem jest to projekt skierowany do naszych uczniów, którzy we współpracy z uczniami szkół partnerskich z Litwy, Macedonii, Rumunii, Hiszpanii i Turcji będą pracowali nad tematem związanym ze zdrowym odżywianiem i aktywnym trybem życia. Dzięki udziałowi w projekcie zatytułowanym Eat healthy, act responsibly młodzież zdobędzie nową wiedzę i umiejętności oraz zmierzy się z ciekawym wyzwaniem, jakim jest udział w międzynarodowym projekcie. Naborem chętnych do udziału zajmie się szkolna koordynatorka pani mgr Agnieszka Kacperek.