09 CZE 2020

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

Przypominamy, że egzaminy ósmoklasisty odbędą się w następujących terminach:

Język polski – 16 czerwca 2020r. (wtorek) – godz. 9.00

Matematyka – 17 czerwca 2020r. (środa) – godz. 9.00

Język angielski – 18 czerwca 2020r. (czwartek) – godz. 9.00

Bardzo prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa i postępowanie zgodnie z procedurami zawartymi w wytycznych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Prosimy o wydrukowanie i dostarczenie oświadczenia o stanie zdrowia, które znajduje się w zakładce

SZKOŁA / INFORMACJE / EGZAMIN ÓSMOKLASISTY na stronie szkoły oraz przy wejściu do szkoły od strony ulicy Krakowskiej (jeśli ktoś nie ma możliwości wykonania wydruku w domu może odebrać druk ze szkoły).

Dokument podpisany przez rodziców uczniów klas ósmych lub ich prawnych opiekunów jest obowiązkowy i powinien zostać dostarczony do szkoły najpóźniej w dniu pierwszego egzaminu tj. 16 czerwca 2020r.

Kategoria: Powiązane pliki [ 3 ]
  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
Oświadczenie o stanie zdrowia.odt Oświadczenie o stanie zdrowia.odt 20-06-09 09:35 9.33KB pobierz plik: Oświadczenie o stanie zdrowia.odt
Oświadczenie o stanie zdrowia.pdf Oświadczenie o stanie zdrowia.pdf 20-06-09 09:36 170.33KB pobierz plik: Oświadczenie o stanie zdrowia.pdf