08 MAJ 2019

Nabór do szkół - wybór ścieżki rekrutacyjnej dla kończących szkołę podstawową i gimnazjum

Nabór - wybór ścieżki rekrutacyjnej

Szybki start

Ważne! Pamiętaj, że możesz zarejestrować się tylko jeden raz! Rejestracja w niewłaściwym systemie znacząco utrudni Ci prawidłową rejestrację!

Jeśli nie masz wątpliwości dotyczących wyboru ścieżki, kliknij jeden z umieszczonych na stronie przycisków. Jeśli chcesz się upewnić, czy wybierasz właściwie, to przeczytaj objaśnienia.

Objaśnienia

Rekrutacja w roku 2019 prowadzona jest jednocześnie dla dwóch roczników, ale na podstawie dwóch różnych podstaw prawnych i do różnych klas, dlatego przygotowaliśmy dwa osobne systemy.

Do pierwszego systemu prowadzi przycisk z lewej strony – to system dla kandydatów, którzy wkrótce ukończą nową 8-letnią szkołę podstawową. Jeśli ten przypadek dotyczy Ciebie, kliknij umieszczony na stronie przycisk w kolorze niebieskim.

Drugi system, do którego prowadzi przycisk po prawej stronie, jest przeznaczony dla kandydatów, którzy wkrótce ukończą 3 klasę gimnazjalną (otrzymają świadectwo ukończenia gimnazjum). Jeśli ten przypadek dotyczy Ciebie, kliknij umieszczony przycisk w kolorze zielonym.