Strona główna/Aktualności/"Pozytywna szkoła, szczęśliwe dzieci" rekrutacja do (..)

"Pozytywna szkoła, szczęśliwe dzieci" rekrutacja do klas pierwszych.

23 Lutego 2021

Szanowni rodzice, opiekunowie przyszłych pierwszaków.

Przypominamy o obowiązku zapisania dziecka do klasy pierwszej.

Terminy rekrutacji:

Od 22 lutego do 5 marca 2021 roku - termin składania wniosków w postępowaniu rekrutacyjnym,
Od 26 kwietnia do 30 kwietnia 2021 roku - termin składania wniosków w postępowaniu uzupełniającym.
Planowane jest otwarcie dwóch klas pierwszych:
Klasa 1a - klasa o profilu językowym ( 3 godziny języka angielskiego, 3 godziny języka niemieckiego, w ofercie klasy są również zajęcia nauki pływania na basenie szkolnym oraz sportowe zajęcia ogólnorozwojowe prowadzone przez nauczyciela wychowania fizycznego)
Klasa 1b - klasa o profilu artystycznym ( 3 godziny języka angielskiego, zajęcia plastyczne prowadzone przez artystę plastyka, w ofercie klasy są również zajęcia nauki pływania na basenie szkolnym oraz sportowe zajęcia ogólnorozwojowe prowadzone przez nauczyciela wychowania fizycznego i zajęcia taneczne - grupa mażoretek)
Serdecznie zapraszamy!