Strona główna/Aktualności/"Eat healthy - act responsibly" Z DALEKIEJ PODRÓŻY PANI (..)

"Eat healthy - act responsibly" Z DALEKIEJ PODRÓŻY PANI DYREKTOR DOROTA STRĄCZEK I PAN DAREK TARGOSZ WRAZ Z UCZNIAMI RELACJONUJĄ:

24 Listopada 2021
projekt

"Eat healthy - act responsibly"
Drugi dzień naszego pobytu w Skopje był pracowity i pełen wrażeń.
Uczniowie z Hiszpanii, Litwy, Macedonii Północnej, Turcji, Rumunii oraz Polski prezentowali zdrowe i wartościowe produkty typowe dla każdego kraju.
My podzieliliśmy się naszym "dobrem narodowym" czyli kiszonymi ogórkami.
Dzień spędziliśmy w szkole, gdzie mogliśmy spróbować lokalnego, szkolnego obiadu. Wieczorem, na wspólnej kolacji w pięciogwiazdkowej restauracji, w przyjaznej, międzynarodowej atmosferze zakończyliśmy kolejny dzień pobytu w stolicy Macedonii Północnej.
Pozdrawiamy serdecznie ze Skopje!

projekt