Strona główna/Aktualności/Konkurs z informatyki „Nowy Rok z programowaniem (..)

Konkurs z informatyki „Nowy Rok z programowaniem online”.

29 Stycznia 2021

konkurs z informatyki dla klas 1-6

W imieniu organizatorów konkursu - Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i Państwowego Instytutu Badawczego NASK, serdecznie zapraszamy Państwa szkołę do udziału w konkursie „Nowy rok z programowaniem online”, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody.

Celem konkursu jest promocja nauki programowania.

Konkurs jest skierowany do grup dzieci z klas 1-6 szkoły podstawowej.

Zadanie konkursowe jest bardzo proste - wystarczy odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego to właśnie dla Was powinniśmy przeprowadzić warsztaty online z programowania?”. Forma odpowiedzi jest dowolna, a zwyciężą Ci, którzy przekonają nas przygotowując najbardziej kreatywne odpowiedzi na pytanie konkursowe.

Laureaci pierwszego i drugiego miejsca otrzymają dodatkowo robota edukacyjnego ufundowanego przez partnerów konkursu - EduSense S.A. oraz Wonder Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Liczy się pomysł

Opowiadając na pytanie konkursowe: „Dlaczego to właśnie dla Was powinniśmy przeprowadzić warsztaty z programowania online?”.

Forma tej odpowiedzi jest dowolna - możecie odpowiedzieć pisemnie, nagrać film lub narysować infografikę.

Prace (jako załącznik) proszę wysłać do nauczyciela informatyki w terminie do 3 lutego 2021r.

adres skrzynki:   w temacie wiadomości wpisz:  "Programowanie konkurs"