Strona główna/Aktualności/Miejskie Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2024/2025

Miejskie Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2024/2025

2 Września 2024

W Szkole Podstawowej nr 5 odbyło się Miejskie Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2024/2025.

Podczas uroczystości uczniowie SP 5 przygotowali widowisko artystyczne, którego tematem przewodnim była "szkoła marzeń". Było to wydarzenie pełne tańca, śpiewu i śmiechu, które spotkało się z aprobatą zaproszonych gości jak i rodziców uczniów czeladzkiej piątki.

Następnie głos zabrała dyrektor szkoły Dorota Strączek oraz burmistrz Zbigniew Szaleniec, który życzył wszystkim uczniom, rodzicom oraz nauczycielom owocnego, pełnego wytrwałości i optymizmu nowego roku szkolnego. Ostatnim punktem imprezy było tradycyjne już wręczenie rogów obfitości, dla przedstawicieli wszystkich klas pierwszych rozpoczynających naukę w czeladzkich szkołach podstawowych.

Dyrektor Szkoły SP5 Dorota Strączek

Burmistrz Zbigniew Szaleniec