Strona główna/Aktualności/"Profilaktyka zdrowotna dzieci realizowana w trakcie (..)

24 Czerwca 2022

WFOŚ

Zielona szkoła - profilaktyka zdrowotna dzieci

44 uczniów klas III ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Czeladzi w dniach 29.05.2022 - 8.06.2022r.  wzięło udział w wyjeździe na "zieloną szkołę". Podczas pobytu w ośrodku "Familijni" w miejscowości Pogorzelica zrealizowano między innymi program edukacji ekologicznej oraz program profilaktyki zdrowotnej.

Zadanie "Profilaktyka zdrowotna dzieci realizowana w trakcie wyjazdu śródrocznego w roku szkolnym  2021/2022" otrzymało dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Wysokość dotacji otrzymanej z WFOŚiGW dla Szkoły Podstawowej nr 5 im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Czeladzi  wyniosła 9 090,00 zł.

zielona szkoła