Strona główna/Aktualności/Wielki sukces uczniów naszej szkoły w Ogólnopolskim (..)

Wielki sukces uczniów naszej szkoły w Ogólnopolskim Konkursie InstaLogik V edycja 2023/2024

20 Grudnia 2023

Wielki sukces uczniów naszej szkoły

w Ogólnopolskim Konkursie InstaLogik

V edycja 2023/2024

Uczniowie naszej szkoły Eliza Raczyńska z klasy 4b oraz Piotr Machała z klasy 5b wzięli udział z sukcesem, w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Instalogik, zdobywając w konkurencjach liczbę punktów, pozwalającą na udział w kolejnych etapach konkursu.

Oto wyniki klasyfikacji konkursowej po dwóch etapach:

I etap:

Imię

Nazwisko

Wynik

Eliza

Raczyńska

SP 5 klasa (4B)

Gratulacje! Zostałaś zakwalifikowana do II etapu InstaLogik na podstawie klasyfikacji ogólnopolskiej.

195 z 200 możliwych

nr 5

w Czeladzi

Piotr

Machała

klasa (5B)

Gratulacje! Zostałeś zakwalifikowany do II etapu InstaLogik na podstawie klasyfikacji ogólnopolskiej.

160 z 200 możliwych

nr 5

w Czeladzi

II etap:

Imię

Nazwisko

Wynik

Piotr

Machała

SP klasa 5 (5B)

Gratulacje! Zostałeś zakwalifikowany do III etapu InstaLogik na podstawie klasyfikacji ogólnopolskiej.

280 z 400 możliwych

Szkoła Podstawowa nr 5 w Czeladzi

Gratulacje za dotychczasowe osiągnięcia.

Piotr Machała, zdobywając 280 punktów w drugim etapie został zakwalifikowany do trzeciego etapu Instalogik na podstawie klasyfikacji ogólnopolskiej.

Powodzenia Piotrze w trzecim etapie.

InstaLogik to konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4-8 SP. Konkurs realizowany jest w całości on-line. Każdy uczeń otrzymuje własne konto, na którym rozwiązuje zadania. Konkurs organizowany jest przez Placówkę Edukacji Informatyczno-Matematycznej InstaKod oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, publiczną placówkę doskonalenia nauczycieli.

Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów zainteresowanych programowaniem, matematyką i zagadkami logicznymi.

Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do zmierzenia się z zadaniami logicznymi oraz zadaniami programistycznymi, które wprowadzają uczniów w świat programowania. W ogólności jego celem jest rozwijanie zainteresowań matematycznych i programistycznych młodzieży oraz propagowanie myślenia komputacyjnego.

Adam Swarlik

nauczyciel informatyki