Strona główna/Organizacja pracy/Godziny dostępności nauczycieli

Godziny dostępności nauczycieli

harmonogram w roku szkolnym 2023/2024

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Godziny dostępności

1.

Baran Justyna

Poniedziałek, 14.45 - 15.45 cdt.

2.

Bednarczyk Małgorzata

Wtorek 10.00-11.00

3.

Ciećwierska Monika

Wtorek 14.35 - 15.35

4.

Długosz-Zawartka Magdalena

Czwartek 7.45-8.45

5.

Dragon Grzegorz

Czwartek 13.40-14.40

6.

Duda Beata

Środa 7.30-8.00

7.

Dynowska Joanna

Czwartek 15.15-16.15

8.

Działach-Cieślik Marzena

Piątek 7.30-8.30

9.

Dulewicz Agata

Poniedziałek 13.40-14.10

10.

Frej Mirosława

Czwartek 10.30-11.30

11.

Górnicka Karolina

Czwartek 7.00-8.00

12.

Jamróz Barbara

Poniedziałek 7.00-8.00

13.

Kacperek Agnieszka

Czwartek 13.40-14.40

14.

Król Sebastian

Poniedziałek 14.35-15.05

Wtorek 14.35-15.05

15.

Kurczab Paweł

Środa 12.45-13.45

16.

Lasocka Wioleta

Wtorek 13.00-14.00

17.

Leks Małgorzata

Czwartek 11.30-12.35

18.

Lis Monika

Wtorek 14.00-15.00

19.

Luty Beata

Środa 12.35-13.05

20.

Majer-Ziemblicka Grażyna

Wtorek 15.30 - 16.30

21.

Makuch-Zielińska Magdalena

Piątek 7.30-8.30

22.

Mrozińska Karolina

Czwartek 11.40-12.40

23.

Mróz Anna

Czwartek 12.35-13.35

24.

Niemiec Marta

Piątek 11.30-12.30

25.

Okomski Joanna

Poniedziałek 14.45-15.45

26.

Oprzędek Ewa

Wtorek 11.30-12.30

27.

Pawlicka Justyna

Poniedziałek 11.30-12.30

28.

Podsiadło Paulina

Wtorek 7.30 - 8.00

Środa 7.30-8.00

29.

Pojawa Joanna

Środa 12.35-13.05

30.

Przesmycka Katarzyna

Piątek 9.40-10.40

31.

Rutkowska Paulina

Środa 12.50-13.50

32.

Rybak Mateusz

Wtorek 12.35-13.35

33.

Soska Małgorzata

Czwartek 13.45-14.45

34.

Strączek Dorota

Czwartek 14.30-15.30

35.

Strycharczyk Małgorzata

Środa 14.30-15.30

36.

Strzemińska Agnieszka

Poniedziałek 13.40 - 14.10

37.

Swarlik Adam

Wtorek 13.40-14.40

38.

Szarf Beata

Czwartek 10.30-11.30

39.

Targosz Dariusz

Czwartek 14.00-15.00

40.

Uryga Joanna

Środa 8.25-8.55

Czwartek 8.25-8.55

41.

Walocha Joanna

Wtorek 14.45-15.15

środa 13.45-14.15

42.

Ziółkowska Martyna

Środa 14.35-15.35

43.

Długosz-Zawartka Magdalena

Poniedziałek 11.35-12.35

44.

Zmarlak Paweł

Poniedziałek 16.30-17.30

 

 

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Pliki do pobrania
docx 2023-11-29 Godziny dostępności (4).docx
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 19
Godziny dostępności (4).docx 18.3KB -
do góry