Świetlica

Świetlica szkolna jest czynnna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-8.00 oraz 11.15-17.00*.

Pracownicy świetlicy:

mgr Dorota Strączek, mgr Małgorzata Bednarczyk,  mgr Sebastian Król, mgr Beata Szarf, mgr Renata Matuszek, mgr Kamila Motak, mgr Paulina Podsiadło, mgr Małgorzata Leks

Pobyt ucznia w świetlicy to przedłużony proces dydaktyczno- wychowawczy pod stałą opieką wykwalifikowanej kadry. Głównym celem zajęć świetlicowych jest wszechstronny rozwój osobowości każdego ucznia.

Dzieciom naszej świetlicy oferujemy:

- zajęcia plastyczno-techniczne,

- zajęci sportowe -zarówno na sali gimnastycznej jak i na świeżym powietrzu,

- zajęcia teatralne,

- zajęcia języka angielskiego.

Wychowawcy pracują według ustalonego planu, starając się rozwijać indywidualne zainteresowania dzieci. Prowadzone zajęcia dają uczniom możliwość czynnego wypoczynku oraz rozwijania pasji. Są one wspaniałym lekiem na nudę.

Zapraszamy do obejrzenia "Teatru Cieni". - "The very hungry caterpillar"

świetlicaświetlicaświetlicaświetlicaświetlicaświetlicaświetlicaświetlicaświetlicaświetlicaświetlica

* w okresie nauczania stacjonarnego

Kategoria: Powiązane pliki [1]